Turkish English Deutsch Arabic Russian French
  • 0530 574 11 37
  • 0216 519 27 19

Yarı Olimpik Havuz

2500 m2 alana kurulmuş olan nezih mekanımız; Türk Hamamı, Spa, Sauna Odası, Buhar Odası, Olimpik Yüzme Havuzu, Jakuzi, Macera Duşu, Kar Çeşmesi, Kova Duş bölümlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan profesyonel ekibimiz tarafından Kese ve Masaj Hizmeti de yapılmaktadır.

Tesisimiz sabah 6:30´da siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye başlamaktadır. Kapanış saatimiz ise her gün gece 02:00´dir. Aracınızı kapımızda valemize teslim edebilir veya otoparkımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Tesisimizde kendinizi evinizde gibi güvende hissedeceksiniz. Kamera sistemi ile donatılmış olan mekanımızda ayrıca değerli eşyalarınız da kilitli dolaplarda muhafaza altına alınabilmektedir. Dinlenme bölümünde yer alan kafemizden sıkma portakal suyunuzu yudumlarken aynı zamanda tv keyfi de yapabilirsiniz. Tesisimiz içinde yer alan tüm bölümlerden ilave bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Yarı olimpik yüzme havuzu ölçüleri 25 metre boy ve 12,5 metre en şeklindedir. Yarı olimpik yüzme havuzu derinliği en az 2 metredir. Uluslar arası yarışmaların yapılabilmesi için olması gereken derinlik minimum 2 metre iken değişken derinlikli (1,5-2,5) yüzme havuzları da mevcuttur.Yarı olimpik yüzme havuzlarında her biri 2,5 metre genişliğinde, 5 kulvar bulunur.

Metropol Hamam & Spa merkezimizde sizlerin kullanımı için yarı olimpik havuzumuz bulunmaktadır.

Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 02:00
Bize Ulaşın
  • Namık Kemal Mahallesi Keşif Sokak No:1/C Ümraniye / İSTANBUL
  • Telefon : 0216 519 27 19
  • info@metropolhamamspa.com
Bize Yazın...
Merhaba,
Metropol Hamam & Spa olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?