Turkish English Deutsch Arabic Russian French
  • 0530 574 11 37
  • 0216 519 27 19

Kişiye Özel Duş

Kişiye Özel Duş, sauna ve buhar odasından çıktıktan sonra rahatlama amacıyla otantik bir atmosferde farklı su efektleri, ışık, ses ve müzik eşliğinde eğlence amaçlı olarak kullanılmaktadır. Sauna ve buhar banyosu sırasında ısınan vücudu serinletmek ( şoklama ) ve kan dolaşımını hızlandırmak amacıyla girilen bu duşlar, aynı zamanda görme, dokunma ve koku alma duyularına da hitap eder.

Macera duşlarında su, renk ve sesin bir arada terapisini yaşarsınız. Doğal mağara görünümlü tasarımlar salyangoz duşlar ile renklenen su bir arada fantastik bir deneyimdir aynı zamanda. Buhar odası, hamam ve sauna gibi terapilerin ardından macera duşunun ayrı bir zevki vardır.

Soğuk sis, Tropik yağmur ve Fırtına efektleri ilgili butonlara basılarak çalıştırılır. Her efektin kendine has kokusu, rengi, su şiddeti ve sıcaklığı vardır.Son zamanlarda oldukça ilgi göremeye başlayan macera duşları, normal yıkanma duşlarından farkı; kurulu olan sistemin daha fazla atraksiyon yapmasıdır. Otellerin veya işletmelerin spa merkezlerinde aynı zamanda farklı duş efektleri, aromalı kokularıyla , ses ve renkli aydınlatmaları ile müzik eşliğinde eğlence amaçlı olarak da kullanılmaktadır.

2500 m2 alana kurulmuş olan nezih mekanımız; Türk Hamamı, Spa, Sauna Odası, Buhar Odası, Olimpik Yüzme Havuzu, Jakuzi, Macera Duşu, Kar Çeşmesi, Kova Duş bölümlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan profesyonel ekibimiz tarafından Kese ve Masaj Hizmeti de yapılmaktadır.

Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 02:00
Bize Ulaşın
  • Namık Kemal Mahallesi Keşif Sokak No:1/C Ümraniye / İSTANBUL
  • Telefon : 0216 519 27 19
  • info@metropolhamamspa.com
Bize Yazın...
Merhaba,
Metropol Hamam & Spa olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?