Turkish English Deutsch Arabic Russian French
  • 0530 574 11 37
  • 0216 519 27 19

Kar Çeşmesi

2500 m2 alana kurulmuş olan nezih mekanımız; Türk Hamamı, Spa, Sauna Odası, Buhar Odası, Olimpik Yüzme Havuzu, Jakuzi, Macera Duşu, Kar Çeşmesi, Kova Duş bölümlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan profesyonel ekibimiz tarafından Kese ve Masaj Hizmeti de yapılmaktadır.

Kar çeşmesi, spa wellnes projeleri için vazgeçilmez bir sağlık ürünü olmuştur. Sauna ve havuz sonrası serinliği ve ferahlığı kar çeşmeleri ile yaşayabilirsiniz. Vücut belli sıcaklıktan soğukluğu yakalaması kar buz çeşmesi sayesinde olmaktadır. Buz Çeşmesi üzerindeki çelik borudan akan kar tanesi ile vücutta masaj etkisi yaparak rahatlayabilmek imkanı sağlar. Sauna sonrası rahatlık veren bir sağlık ürünüdür.

Kar Çeşmesi Hızlı soğuma doğal deri, doku ve kasların sağlıklı yaşam atfettiği olarak Kar Çeşmesi size canlandırıcı bir deneyim verecektir. Geleneksel, İskandinavlar kuru sauna veya buhar odası tedavisi hemen sonra vücut sıcaklıklarını azaltmak için kolay erişilebilir kar kullanılır. Restore artık bir yaratıcı ve kültürel etkilemiş kaplıca ortamının bir parçası olarak bu deneyimi taklit edebilirsiniz. Biz soğuk ortamlar için yapay kar, alçak sis ve ürpertici kutup tasarlanmış odalar var. Bir deneyim duş, Jakuzi veya buhar odasında sonrasında kullanılan, kar ve buz taneleri bağışıklık sisteminin vücudun uyarıcı kan dolaşımının ve güçlendirilmesi için doğrudan vücuda uygulanır.

Kan dolaşımı hızlanması sonucunda vücudu direnç kazanması sağlar ve dinç bir duruşa sahip olunur. Buz tanecikler avuç içinde toplanarak kar tanesi haline getirilip vücudu’ un sırt bölgesine ve temas edilebilecekkar çeşmesi yerlerine masaj yapılarak gerçek bir uygulama yapabilirsiniz.

Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 02:00
Bize Ulaşın
  • Namık Kemal Mahallesi Keşif Sokak No:1/C Ümraniye / İSTANBUL
  • Telefon : 0216 519 27 19
  • info@metropolhamamspa.com
Bize Yazın...
Merhaba,
Metropol Hamam & Spa olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?