Turkish English Deutsch Arabic Russian French
 • 0530 574 11 37
 • 0216 519 27 19

İstanbul Erkek Hamamları
25.12.2023

Metropol Hamam ve Spa Merkezi İstanbul Erkekler Hamamı denilince "AKLA İLK GELEN" tesislerin başında geldiğini biliyor muydunuz! Hemen sitemizde yer alan alanlarımızı inceleyin, bilgi alın ve whatsapp numaralarımızdan hizmetlerimiz ile alakalı detaylı veriye erişin. Hamamlar, kültürümüzde derin kökleri olan ve asırlardır varlığını sürdüren önemli bir adettir. Geleneksel hamamların tarihi, işlemeli taşları, yazıları ve muazzam kurnalarıyla günümüzde bile unutulmaz bir hazine olarak yaşamaktadır. Biz, siz değerli misafirlerimize bu köklü geleneği modern ve gelişmiş bir konseptle sunarak, temizlik ve titizlikte tam puan almayı hedefliyoruz.

Erkekler Hamamı Bölümü: Temizlik ve Rahatlamanın Mükemmel Buluşması


Erkekler hamamı bölümümüzde, temizlik ve titizlik konusunda en yüksek standartları sağlayan bir mekânla karşılaşıyorsunuz. Hamamların asıl amacı temizlik olduğundan, bu alanda sağladığımız kalite ve hizmetle sizi memnun etmek adına buradayız.

Metropol Hamam ve Spa Merkezi´nde sizler için tüm detaylar düşünüldü, havuz hamam bir arada her hizmet, her özellik ve detay Ümraniye´deki merkezimizde yer almatkadır.
 

Geleneksel İşlemeli Taşlar ve Muazzam Kese Hizmeti


Hamamların olmazsa olmazları, geleneksel işlemeli taşlar ve muazzam kalitedeki kese hizmetlerimizden yararlanmak Metropol´de mümkün.. Her biri ayrı bir hikayeyi anlatan işlemeli taşlar, geçmişten günümüze uzanan bir mirası temsil eder. Kurnalar ise sadece suyun değil, aynı zamanda ruhun da arınmasına hizmet eder. Bu gelenekleri yaşatmak ve sürdürmek, işimize olan bağlılığımızın bir göstergesidir.

Ümraniye´de bulunan hamamımız hakkında bilgi ve fiyatlar için sitemizdeki numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Titizlik Bir Hak, Bizim İşimiz

Bilinmelidir ki, titiz bir hamamda bulunmak herkesin hakkıdır. İşte bu nedenle sizlere, en üst düzeyde temizlik ve hijyen standartlarına sahip bir hamam sunuyoruz. Bakımı yapılmamış, rutubetli bir ortamda stresten uzaklaşmak mümkün değildir. Biz, her gün hamamımızı temizleyerek, doğal kaynaklardan gelen şırıl şırıl sularla sizleri adeta bir stres atma mekânına dönüştürüyoruz.
 

Hamamların Unutulmazı Metropol Olsun!


Belki de günümüzde pek tercih edilmese de hamamların yeri bir başkadır. Modern hayatın getirdiği hızlı tempo içinde, zaman zaman kendinize ayırdığınız bu özel anlar, hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendirme fırsatı sunar. Hamamların sıcak atmosferi ve tarihi dokusuyla buluştuğu anlar, unutulmaz anılara dönüşür.

Türkiye´deki hamamların geleneksel mirasıyla buluştuğu modern bir anlayışla sizlere hizmet veriyoruz. Temizlik, titizlik ve huzurun bir arada yaşandığı bu özel mekânda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Unutulmaz bir deneyim için sizleri hamamlarımıza bekliyoruz.

İstanbul´un en iyi hamamları arasında gösterilen tesisimizi hemen arayabilirsiniz.İstanbul´daki erkekler hamamına ilk adım attığınızda, sizi güler yüzlü personeller karşılar. Soyundurma alanlarımızda size terlik sunumu yapılır ve personelimiz eşliğinde özel kabinlerimizi size tanıtırız.

Hamamımızdaki odalar, son derece konforlu bir deneyim sunmak amacıyla gelişmiş dizaynlarla süslenmiştir. Bu özel alanlarda, rahatınızı düşünerek tasarlanmış odalarda huzurlu bir atmosferde zaman geçirebilirsiniz.

Güvenli dolaplarımızda giysilerinizi saklayabilirsiniz. Temiz peştamal sunumlarımız ile konforlu bir hamam deneyimine hazırsınız. Erkekler hamam fiyatları konusunda ise sunduğumuz kaliteli hizmetin karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul´daki erkekler hamamında, sadece temizlik ve hijyenle değil, aynı zamanda konfor ve özenle de buluşuyorsunuz. Unutulmaz bir hamam deneyimi için sizi bekliyoruz.

Daha fazlası için lütfen WHATSAPP hattımızdan Metropol Hamam´ın personellerinden bilgi alın. Ayrıca INSTAGRAM sayfamızı takip ederek güncel kampanyarlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Hamamın Vücuda Faydaları Neler?
  Tarihten bu güne kültürümüzde var olan hamam, bugün geleneksel ve modern olarak yine kültürümüzde yer almaya devam ediyor.
 • Buhar Odası Kaç Dk Durulur?
  Metropol Hamam ve Spa merkezi bilgilendirmelerine devam ediyor. Buhar Odası Kaç Dk Durulur? sorusunun yanıtı ve diğer detaylar için web sitemizde yer alan bu içeriğe hemen gözatabilirsiniz.
 • Sauna ve Buhar Odası Arasındaki Farklar
  Sauna ve Buhar Odası Arasındaki Farklar konulu içeriğimize Metropol Hamam ve Spa Merkezi´nin kurumsal sitesinden gözatabilir ve bu iki dinlendirici alan için işletmemizi ziyaret edebilirsiniz.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 02:00
Bize Ulaşın
 • Namık Kemal Mahallesi Keşif Sokak No:1/C Ümraniye / İSTANBUL
 • Telefon : 0216 519 27 19
 • info@metropolhamamspa.com
Bize Yazın...
Merhaba,
Metropol Hamam & Spa olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?