Turkish English Deutsch Arabic Russian French
  • 0530 574 11 37
  • 0216 519 27 19

Hakkımızda

Bin yıldır temizliğin, şifanın aynı zamanda eğlencenin ve sosyal paylaşımın önemli bir temsilcisi olan hamam geleneği, Metropol Hamamı´nda günümüze uygun bir bakış açısıyla yeniden yorumlandı. Suyun arındırıcı gücünü, modern mimari ile tasarladığımız bir atmosferde misafirlerimize sunuyoruz.

2500 m2 alana kurulmuş olan nezih mekanımız; Türk Hamamı, Spa, Sauna Odası, Buhar Odası, Olimpik Yüzme Havuzu, Jakuzi, Macera Duşu, Kar Çeşmesi, Kova Duş bölümlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan profesyonel ekibimiz tarafından Kese ve Masaj Hizmeti de yapılmaktadır.

Özenle dizayn edilmiş olan tesisimizde, keyif ve huzur içerisinde vakit geçirebilmeniz adına herşeyi kusursuz planladık. Sizlerde kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyorsanız mutlaka misafirimiz olmalısınız.

Tesisimiz sabah 6:30´da siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye başlamaktadır. Kapanış saatimiz ise her gün gece 02:00´dir. Aracınızı kapımızda valemize teslim edebilir veya otoparkımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Tesisimizde kendinizi evinizde gibi güvende hissedeceksiniz. Kamera sistemi ile donatılmış olan mekanımızda ayrıca değerli eşyalarınız da kilitli dolaplarda muhafaza altına alınabilmektedir. Dinlenme bölümünde yer alan kafemizden sıkma portakal suyunuzu yudumlarken aynı zamanda tv keyfi de yapabilirsiniz. Tesisimiz içinde yer alan tüm bölümlerden ilave bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Kendinizi ayrıcalıklı ve huzurlu hissetmek istiyorsanız tesisimizde sizleri ağırlamakatan memnuniyet duyarız.

Ayrıca BURAYA TIKLAYARAK tanıtım broşürümüzü de inceleyebilirsiniz.

Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 02:00
Bize Ulaşın
  • Namık Kemal Mahallesi Keşif Sokak No:1/C Ümraniye / İSTANBUL
  • Telefon : 0216 519 27 19
  • info@metropolhamamspa.com
Bize Yazın...
Merhaba,
Metropol Hamam & Spa olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?